Jdi na obsah Jdi na menu

Kariéra

Aktuální nabízené pracovní pozice

ELEKTROMONTÉR/KA

Náplň práce: Elektromontážní práce v rámci celé EU

Požadujeme: Flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, svědomitost, aktivní přístup, loajalitu, praxe v oboru výhodou.

Nabízíme: Práci v české společnosti, možnost čerpání firemních benefitů, nadstandardní prémiové ohodnocení, osobní podpora při zaškolení, rozšíření znalostí v oboru elektro, získání, obnovení, popř. rozšíření § vyhlášky 50/1978 Sb., v platném znění zdarma. Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.

MECHANIK/ČKA

Náplň práce: Montáž mechanických podskupin, mechanická montáž rozvaděčů, montáž kabelových tras.

Nabízíme: Práci v české společnosti, realizaci zakázek v rámci EU, možnost čerpání firemních benefitů, nadstandardní prémiové ohodnocení, osobní podpora při zaškolení, profesní rozvoj. Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, Možnost zapojení do výuky cizích jazyků.

Kontaktní osoba:

Ing. Jiří Halbrštát, MBA,

Telefon: 775 499 076 (Pondělí - pátek, od 6:00 do 14:30)

E-mail: j.halbrstat@blaukom.cz

Společnost BLAUKOM CZ je 100% českou firmou. Ke každému pracovníkovi přistupujeme individuálně a zakládáme si na spokojenosti všech pracovníků uvnitř "rodinné firmy". Jen spokojený zaměstnanec může odvádět kvalitní práci!

Poskytnutím svých osobních údajů, obsažených v profesním životopisu, případně přiložených materiálech, nám udělujete výslovný souhlas s jejich zpracováním a uchováním v databázi společnosti BLAUKOM CZ s.r.o. se sídlem Luční 228, Jevíčko, k účelu nabídky volných pracovních pozic. S Vašimi osobními materiály bude zacházeno v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a platné až do jeho odvolání písemnou formou.

Obchodní firma BLAUKOM CZ s.r.o., IČ 28824628, Luční 228, 569 43 Jevíčko, jako správce osobních údajů, sděluje v souladu s příslušným ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění, následující informace:
Účel zpracování: zajištění pracovněprávních vztahů a všech povinností s nimi spojených.
Kategorie osobních údajů: adresní a identifikační údaje, informace vztahující se k výkonu práce včetně mzdových nároků.
Kategorie subjektů údajů: zaměstnanci, uchazeči o zaměstnání.
Kategorie příjemců údajů: OSSZ, zdravotní pojišťovny, FÚ, banky, penzijní fondy, inspektoráty práce, úřady práce.
Doba uchování: 10 let po uzavření spisu.